1400/7/1 18:31:27
*
0
46306

تکیه بر نخبگان داخلی سبب موفقیت‌های چشمگیر در حوزه‌های درمان کرونا شد

مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان "با تکیه به نخبگان داخلی در حوزه‌های درمان کرونا موفقیت‌های چشم‌گیری کسب کردیم"، گفت: دنیای غرب از قهرمانان ایران هراس زیادی دارد.

سیدمحمد پورحسینی در کنگره بزرگداشت شهدای جامعه پزشکی یزد با تأکید بر اینکه "هر جایی که به فرهنگ و توانمندی‌های خودمان تکیه کردیم پیروز بودیم" اظهار کرد: فرهنگ غرب از قهرمانانی همچون قهرمانان ما رنج می‌برد.

مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: با وجود تمام مشکلاتی که در حوزه‌های تحریم و فشار حداکثری از سوی دشمن علیه ما انجام شد، امروز خوشبختانه با تکیه بر ظرفیت‌‌های داخلی توانستیم موفقیت‌های بسیار زیادی در حوزه داروها و واکسن کرونا دست پیدا کنیم.

وی ابراز کرد: ما در جبهه‌هایمان بهنام محمدی‌ها و شهید فهمیده‌ها داشتیم و وارث این فرهنگ هستیم ولی آنها وارث فرهنگ‌های هالیوودی هستند و تلاش می‌کنند کشور و فرهنگشان را غنی نگاه دارند.

پورحسینی افزود: ما متأسفانه با وجود تمام زحماتی که کشیده شده است، در مورد فرهنگ جبهه و شهادت عقب هستیم و در این عرصه خیلی بیشتر می‌توانیم و باید کار کنیم.

*جوانان مومن و انقلابی رهنمودهای رهبری را در زمینه‌های فرهنگی و اقتصادی پیگیری کنند

مشاور وزیر بهداشت با تأکید بر اینکه زندگی هریک از شهدا می‌تواند موضوع یک فیلم‌نامه و کتاب باشد، گفت: اگر این قهرمانان در اختیار غرب بودند برای هریک از آنها دنیا را خبردار می‌کردند ولی ما کم‌کاری کردیم.

وی خاطرنشان کرد: خوشحال هستیم که دانشگاه علوم پزشکی یزد در رشد علمی و مباحث فرهنگی و کنگره‌های شهدا پیشرو بوده و اقدامات گسترده‌ای انجام داده است.


منبع: خبرگزاری تسنیم

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"