1400/7/29 09:39:29
*
0
47340

اتاق بازرگانی سنندج ظرفیت جذب سرمایه‌گذار برای پروژه‌های شهری دارد

سپهرغرب، گروه خبر: رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج گفت: اتاق بازرگانی ظرفیت جذب سرمایه‌گذار را برای اجرای پروژه‌های عمرانی، اشتغالزایی و خدماتی شهری دارد.

سیدکمال حسینی روز چهارشنبه در دیدار با شهردار سنندج اظهارکرد: اتاق بازرگانی سنندج به عنوان پارلمان بخش خصوصی و بزرگترین نهاد صنفی، تخصصی کشور آماده همکاری با شهرداری سنندج است چراکه معتقدیم همکاری 2 طرف موجب ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات شهری و تسریع روند توسعه می‌شود.

وی اضافه کرد: شهر یک پدیده زنده و دارای ابعاد مختلفی است که محور همه ابعاد اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی آن در ساختاری اقتصادی نهفته است و لازمه تقویت آنها هم توجه ویژه و رونق بنیاد اقتصادی است.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج با بیان اینکه تقویت اقتصاد بدون سرمایه‌گذاری امکان پذیر نیست، افزود: برای جذب و جلب سرمایه گذار باید کریدور و محفظه‌ای امن ایجاد شود و در ابتدای این ساختار هم کاربران و دست اندرکاران آن حوزه باید ذهنیت مثبت نسبت به خلاقان ثروت داشته باشند و فاصله خود را با افرادی که با این مقوله موافق نیستند حفظ کنند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج ادامه داد: سپس نقشه راه و دستورالعمل مناسب هماهنگ با نظرات و افکار بخش خصوصی تبیین شود که در این مسیر اتاق بازرگانی سنندج آمادگی هرگونه همکاری را دارد.

شهردار سنندج هم با اشاره به جایگاه اتاق بازرگانی در نظام توسعه و مدیریت گفت: پارلمان بخش خصوصی نقش ایجاد پل ارتباطی بین دولت و سرمایه گذاران و کارآفرینان را بر عهده دارد و همه مسئولین باید با این نهاد همکاری جدی داشته باشند.

سید انور رشیدی اظهارکرد: شهرداری سنندج آماده همکاری با اتاق بازرگانی بوده و با تمام توان و امکانات در این راستا گام بر می‌دارد برای تداوم کار ضرورت دارد تا زیرساخت‌های این تعامل تدوین شود.

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"