کد خبر : 71567
تاریخ : 1402/4/27
گروه خبری : جامعه

الحاق 25 دستگاه انواع خودرو به ناوگان موتوری پلیس مرکزی

سردار هادی رفیعی کیا در گفتگو با کارکنان انتظامی استان با اشاره به اینکه ارتقاء سطح کیفی تجهیزات مهمترین عامل افزایش توان عملیاتی پلیس به شمار می‌رود از الحاق 25 دستگاه خودروی سنگین، نیمه سنگین و سبک به ناوگان موتوری پلیس مرکزی خبر داد.
وی با بیان اینکه پلیس به خاطر حجم و گستردگی مأموریت‌های انتظامی نیازمند به روز رسانی و ارتقاء توان خودرویی، موتوری و نیروی انسانی می‌باشد افزود: افزایش توان تحرک و ارتقاء ناوگان ترابری پلیس با حمایت‌ها و پشتیبانی‌های فرمانده کل انتظامی کشور همواره تحقق یافته و صورت می‌پذیرد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان داشت: استان مرکزی به واسطه موقعیت جغرافیایی و حجم و تنوع مأموریت‌ها یکی از استان‌هایی است که نیازمند استفاده از تجهیزات و امکانات به روز در راستای تحقق اهداف امنیتی به شمار می‌رود.
رفیعی‌کیا با اشاره به تخصیص امکانات و تجهیزات با کیفیت به کلانتری‌ها، پاسگاه‌ها، پلیس آگاهی، پلیس اطلاعات و رده‌های اجرایی تصریح کرد: با تجهیز رده‌های مأموریتی و اجرایی به فناوری‌های نوین شاهد ارتقاء امنیتی در خور و شایسته مردم خواهیم بود.
وی به خارج کردن خودروهای فرسوده و آسیب دیده از چرخه مأموریتی پلیس اشاره کرد و گفت: با توجه به آسیب‌ها و خطرات پیش رو در مأموریت‌ها و عملیات‌های انتظامی و شرایط جویی شاهد فرسودگی و آسیب دیدگی در تجهیزات خودویی و موتوری هستیم.
فرمانده انتظامی استان مرکزی ابراز امیدواری کرد با اضافه شدن تجهیزات خودرویی و موتوری به‌روز در فرماندهی انتظامی استان شاهد ارتقا خدمات‌رسانی بهتر و سریعتر به مردم و افزایش احساس امنیت و آرامش در جامعه باشیم.

  لینک
https://sepehrnewspaper.com/Press/ShowNews/71567