کد خبر : 73758
تاریخ : 1402/6/29
گروه خبری : ورزشی

مربی تیم ملی:

کُشتی همدان نیازمند ثبات مدیریتی است

«محمدحسین سلطانی» روز سه‌شنبه اظهار کرد: کُشتی استان همدان در سال‌های اخیر نتوانست رشد لازم را داشته باشد و اکنون نیز تغییر خاصی به‌لحاظ مدیریتی در این ورزش دیده نمی‌شود.

وی با قدردانی از تلاش مربیان سازنده کُشتی همدان، بیان کرد: با زحمات مربیان دلسوز کُشتی استان، توانسته‌ایم در رده‌های سنی پایه رشد خوبی داشته باشیم، اما تا چه زمانی همین مربیان می‌توانند با کمترین حمایت ممکن، ادامه بدهند؟

سلطانی ادامه داد: مدیریت هیئت کشتی همدان نیازمند تدبیر و ایجاد تحولات رو به رشد است و با شرایط موجود، فقط زمان را از دست می‌دهیم.

وی با تأکید بر اینکه امروزه مدیریت و بودجه دو نیاز اصلی کُشتی استان همدان است، خاطرنشان کرد: امروز کُشتی این استان مدیریتی می‌خواهد که توان هزینه کردن را داشته باشد.

قهرمان کُشتی آزاد جام‌ جهانی 2012 باکو افزود: هم‌اکنون در رده سنی پایه در قهرمان‌پروری شرایط خوبی داریم و در رقابت‌های اخیر در رده نونهالان و نوجوانان نیز چند چهره جدید و مدعی را رونمایی کردیم که آینده درخشانی در این ورزش دارند.

سلطانی تأکید کرد: در شناسایی و پرورش استعدادها، باید هزینه کرد؛ در غیر این صورت کُشتی‌گیران دلسرد می‌شوند و بر همین اساس نیاز به مدیریت بدون دغدغه مالی داریم.

مربی سازنده کُشتی همدان از مسئولان ورزش همدان خواست تا هرچه سریع‌تر تکلیف ریاست هیئت کشتی این استان را مشخص کنند تا بیش از این دچار ضرر و زیاد و عقب‌افتادگی برنامه‌های کُشتی نباشیم.

وی با اشاره به وضعیت تیم ملی نوجوانان کشور، گفت: به تازگی به عضویت کادر فنی تیم ملی درآمده‌ام و تا مسابقات جهانی و قهرمانی آسیا فاصله زیادی داریم و تا قبل از این رویداد، هر ماه اردویی چندروزه را برای آماده‌سازی دعوت‌شدگان، برگزار خواهیم کرد.

کُشتی همدان براساس آخرین اعلام سایت فدراسیون کُشتی کشور در رده 22 قرار دارد و هم‌اکنون به‌صورت سرپرستی اداره می‌شود.

حسین میرابیان از سی‌ام اردیبهشت‌ماه امسال تاکنون به‌عنوان سرپرست در رأس هیئت کُشتی استان همدان فعالیت دارد.

 

 

  لینک
https://sepehrnewspaper.com/Press/ShowNews/73758