کد خبر : 80120
تاریخ : 1402/12/13
گروه خبری : دین و اندیشه

شهید ولی غیاثوند حاجی‌آبادی:

با دفاع از انقلاب بر دهان یاوه‌گویان بزنید

«شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هر چه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

«شهید»، همان ستاره‌ خاک‌نشین همیشه‌ بیدار شب‌های خون و آتش که تا لمس شعله‌های بصیرت و حقیقت در مقتل عشق رزم عاشقانه کرد تا پیوندی ابدی در بزم عارفانه.عشق در منشور نور هشت هزار ستاره درخشان راه عاشقی، مأوای جاودانگی‌اش را به تصویر کشید تا درس استواری را در دل حادثه بر تارک تاریخ بنشاند.حالا می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

تبرک لحظاتمان با شهید ولی غیاثوند حاجی‌آبادی:

دنیا، دنیاى فانى و رفتنى است باید در فکر آخرت باشیم فکر این را بکنیم که آیا براى آخرت توشه‌اى جمع کرده‌ایم؟ آیا ترک غیبت کرده‌ایم؟ آیا صله رحم را داشته‌ایم؟ برادران و خواهران عزیز! در دعاها شرکت کنید، به پایگاه بروید، مسجد را محکم نگه دارید، با دفاع از نظام مشت محکمى به دهان یاوه‌گویان شرق و غرب بزنید، انشاالله بتوانید دِین خود را ادا کنید.

 

  لینک
https://sepehrnewspaper.com/Press/ShowNews/80120