1400/5/4 10:42:56
*
0
43762
رئیس فدراسیون کبدی در لرستان:

تلاش برای کسب کرسی‌های بین‌المللی در رشته کبدی فاصله زیادی با شرایط مطلوب داریم

سپهرغرب، گروه ورزشی: رئیس فدراسیون کبدی با بیان اینکه از نظر مباحث علمی ورزش فاصله زیادی با شرایط مطلوب داریم، گفت: انتقال و بهره‌گیری از دانش یک الزام در جامعه ورزش امروز است، از این‌رو انتظار می‌رود ورزشکاران در زمینه فراگیری آموزش‌های ورزشی اهتمام جدی داشته باشند.

عباس خواجه‌اورسجی در مجمع انتخاباتی هیئت کبدی لرستان، با تأکید بر داشتن برنامه جهت توسعه، اظهار کرد: با توجه به شناخت کافی و کامل از ورزش کبدی، تمام نقاط قوت و ضعف شناسایی و برنامه راهبردی با استفاده از توانمندی‌ها و نیروهای متخصص تهیه و تدوین شد.

وی خاطرنشان کرد: 20 کمیته تخصصی در فدراسیون کبدی ایجاد شد، همچنین برنامه‌های کاربردی برای تثبیت عناوین قهرمانی در اولویت قرار گرفت.

رئیس فدراسیون کبدی با اشاره به موفقیت‌های رشته ورزشی کبدی در رویدادهای ملی و بین‌المللی، بیان کرد: کسب کرسی‌های بین‌المللی از دیگر راهبردهای فدراسیون بوده که تلاش خواهیم کرد به بهترین شکل در جهت تحقق این مهم گام برداریم.

خواجه‌اورسجی با بیان اینکه از نظر مباحث علمی ورزش فاصله زیادی با شرایط مطلوب داریم، گفت: انتقال و بهره‌گیری از دانش یک الزام در جامعه ورزش امروز است، از این‌رو انتظار می‌رود ورزشکاران در زمینه فراگیری آموزش‌های ورزشی اهتمام جدی داشته باشند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"