1400/5/2 12:57:50
*
0
43647

امکانات روبنایی مسکن مهر در استان همدان تقویت می‌شود

سپهرغرب، گروه شهر: مدیرکل دفتر فنی و امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری همدان گفت: امکانات روبنایی مسکن مهر از جمله مسجد، بازارچه، مراکز بهداشتی، درمانی، آموزشی و خدماتی در شهرهای مختلف استان همدان تقویت می‌شود.

«عزیزالله یوسفی» روز سه‌شنبه در نشست اعضای ستاد بازآفرینی پایدار شهری استان همدان اظهار کرد: زاه و شهرسازی باید برنامه دقیقی برای تکمیل مسکن‌های مهر ناتمام داشته باشد و در تامین زیرساخت‌های لازم و امکانات روبنایی آن تلاش کند.

وی اظهار داشت: در موضوع بازآفرینی مناطق حاشیه‌ای و مسکن‌های مهر شهری همدان و فامنین اعتبارات قابل توجهی تخصیص یافته است که در پیشبرد پروژه‌های عمرانی تاثیرگذار است.

یوسفی عنوان کرد: رودخانه‌های سطح شهری مناطق مختلف استان باید ساماندهی شود و با بررسی دقیق توسط شهرداری‌ها و شرکت آب منطقه‌ای، اعتبارات لازم برای آن تامین شود.

وی تاکید کرد: 2 پروژه توسط شهرداری همدان در حوزه بازآفرینی تعریف شده و برای آغاز عملیات اجرایی آن در انتظار تامین اعتبار است.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان نیز گفت: امسال یک میلیارد و 650 میلیون تومان قیر برای پوشش آسفالت محوطه مسکن مهر شهر همدان اختصاص یافته است.

«مجید صالحی امیر» افزود: سال گذشته نیز نزدیک به 20 هزار تن قیر در مناطق حاشیه شهر همدان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه پوشش و دیوارکشی رودخانه حصار امام به پایان رسیده است، عنوان کرد: 2 میلیارد تومان نیز به مجتمع فرهنگی این منطقه اختصاص یافته که فاز نخست آن به پایان رسید و تا یک ماه آینده قرارداد فاز دوم این طرح نیز منعقد می‌شود.

صالحی امیر اظهار کرد: در مجموع امسال، قراردادهایی به ارزش سه میلیارد و 720 میلیون تومان در شهر همدان منعقد شده است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"