1400/7/21 10:11:07
*
0
46954
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان خبر داد:

ترمیم و لکه‌گیری آسفالت معابر شهری

سپهرغرب، گروه خبر: رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان از ادامه اجرای ترمیم و لکه‌گیری معابر شهری خبر داد.

احسان صباغی در گفت‌وگو با خبرنگار سپهرغرب افزود: در راستای رسالت سازمان عمران که بهینه‌سازی و اجرای روکش آسفالت معابر شهری است، همکاران پُرتلاش سازمان و اکیپ‌های اجرایی آن در دو شیفت شب و روز به مرمت و ترمیم آسفالت‌های معابر شهر می‌پردازند.

وی در ادامه ابراز کرد: در این راستا در بلوار بدیع‌الزمان از ابتدای مسیر با توجه به وضعیت نامطلوب معبر و ترک‌های ایجادشده در آن، اکیپ درزگیری طی چندشب متوالی اقدام به درزگیری ترک‌ها کرده‌اند.

صباغی درخصوص اجرای شبانه اکیپ گفت: در این معبر با توجه به تردد بالای خودروها و ترافیک موجود در مسیر طی طول روز اجرای عملیات درزگیری امکان‌پذیر نبود و اکیپ اجرایی شب‌ها به محض کاهش تردد خودروها، اقدام به عملیات درزگیری می‌کردند.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری همدان درخصوص لکه‌گیری معابر گفت: اکیپ‌های اجرایی لکه‌گیری نیز در طول روز‌ها و شب‌های متوالی در سطح معابر شهری اقدام به لکه‌گیری معابر شهری می‌کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: درحال حاضر دو اکیپ عملیات در سطح شهر به لکه‌گیری معابر می‌پردازند و تاکنون کوچه‌های میدان باباطاهر، خیابان گلزار، تقاطع نیروی انتظامی، محوطه آقاجانی‌بیگ، سعیدیه شمالی، بلوار امام خمینی، بلوار سلامت، خیابان میرزاده عشقی، خیابان رکنی، شهرک مدنی و خیابان 17 شهریور، ازجمله معابری هستند که عملیات لکه‌گیری در آن‌ها انجام شده است.

این مقام مسئول درخصوص نحوه لکه‌گیری معابر گفت: از آنجا که آسفالت‌های بعضی از معابر به‌دلیل گذشت زمان و عوامل محیطی باران و فشار‌های وارد بر آن‌ها دچار فرسودگی شده است، به جهت ترمیم معبر باید ابتدا آسفالت‌های فرسوده که به‌صورت چاله‌هایی ایجاد شده‌اند، تراش داده شوند و پس از آماده‌سازی بستر و قیرپاشی، اقدام به لکه‌گیری می‌شود.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"