شناسه خبر:81221
1403/1/25 13:36:08
شهید نصرت‌الله گلزاری:

تابع اوامر رهبر عالیقدر باشید

شهید نصرت‌الله گلزاری در وصیت‌نامه خود آورده است: ملت غیور ایران! پیام‌های رهبر عالیقدر را به گوش جان بخرید و تا آخرین قطره خون در راه اهداف عالیه رهبر که همان اهداف اسلام عزیز است، پایداری کنید.

«شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هر چه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

«شهید»، همان ستاره‌ خاک‌نشین همیشه‌ بیدار شب‌های خون و آتش که تا لمس شعله‌های بصیرت و حقیقت در مقتل عشق رزم عاشقانه کرد تا پیوندی ابدی در بزم عارفانه.عشق در منشور نور هشت هزار ستاره درخشان راه عاشقی، مأوای جاودانگی‌اش را به تصویر کشید تا درس استواری را در دل حادثه بر تارک تاریخ بنشاند.

حالا می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دِینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید!

تبرک لحظاتمان با شهید نصرت‌الله گلزاری:

منطق اسلام این نیست که در برابر شکم همه‌چیز را فدا کنی. ما دفاع از عقیده و اسلام و مکتب خداوند قادر را بر همه‌چیز رجحان می‌دهیم؛ به‌خصوص به زندگی زیر بار استعمار، زندگی با ننگ. ملت غیور ایران! پیام‌های رهبر عالیقدر را به گوش جان بخرید و تا آخرین قطره خون خود در راه اهداف عالیه رهبر که همان اهداف اسلام عزیز است، پایداری کنید.


منبع: خبرگزاری فارس

شناسه خبر 81221