شناسه خبر:69717
1402/3/10 08:54:02

سپهرغرب، گروه خبر: رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و گردشگری شورای اسلامی شهر سنندج گفت: به زودی 5 هزار و 500 میلیارد تومان فرصت سرمایه‌گذاری در سنندج در قالب یک همایش تخصصی بین‌المللی معرفی می‌شود.

بهروز ابراهیم‌آبادی اظهار کرد: در سال‌های گذشته بسیاری از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود شهر سنندج که قابلیت سرمایه‌گذاری دارند، مغفول مانده و از این رو باید فرصتی را فراهم کرد تا بتوان این ظرفیت‌ها را به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی معرفی کرد.
وی با بیان اینکه برگزاری این همایش فرصت بی‌سابقه‌ای برای توسعه سرمایه‌گذاری در مدیریت شهری سنندج است، افزود: شورای اسلامی شهر و مجموعه مدیریت شهری بیش از یک سال است در راستای احصای آسیب‌ها و موانع سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف در تلاش است که این مهم را بتوان به منصه ظهور رساند و سرمایه‌گذاری‌های مهمی اتخاذ کرد.
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و گردشگری شورای اسلامی شهر سنندج، شناسایی مشکلات و بروکراسی ادارات را مسبب هدررفت بیش از یک سال کاری در این حوزه عنوان و اظهار کرد: برنامه‌ریزی همدلی، همگرایی، انسجام و گفتمان مشترک از مهم‌ترین اقدامات در برون‌رفت از چالش‌های فرارو و کلید توسعه این دیار است.
ابراهیم‌آبادی ایجاد آرامش برای مردم را مهم تلقی کرد و ادامه داد: فراهم کردن زمینه سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذار، وسیله‌ساز آسایش مردم است و شورای اسلامی شهر خود را موظف دانسته در راستای فراهم کردن افزایش سطح رفاه مردم از هیچ تلاشی دریغ نورزد.
وی از برگزاری همایش بین‌المللی توسعه سرمایه‌گذاری در مدیریت شهری سنندج در آینده‌ای نزدیک خبر داد و یادآور شد: در این همایش قرار است 5 هزار و 500 میلیارد تومان فرصت سرمایه‌گذاری برای مدیریت شهری به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی معرفی شود.
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و گردشگری شورای اسلامی شهر سنندج بیان کرد: هدف از برگزاری همایش، معرفی ظرفیت‌های برجسته سرمایه‌گذاری با رویکرد تعریف پروژه‌های کلان با محوریت تحول شهری است که در رأس آن خدمتگزاری خالصانه به مردم سنندج به دنبال دارد.

شناسه خبر 69717