شناسه خبر:83974
1403/4/3 17:58:36
شهید امیر پورش همدانی:

پاسدار خون شهدا باشید

شهید امیر پورش همدانی در وصیت‌نامه خود آورده است: پاسدار خون شهدا باشید تا این نهضت اسلامی پابرجا و مستحکم بماند.

«شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هر چه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

«شهید»، همان ستاره‌ خاک‌نشین همیشه‌ بیدار شب‌های خون و آتش که تا لمس شعله‌های بصیرت و حقیقت در مقتل عشق رزم عاشقانه کرد تا پیوندی ابدی در بزم عارفانه.عشق در منشور نور هشت هزار ستاره درخشان راه عاشقی، مأوای جاودانگی‌اش را به تصویر کشید تا درس استواری را در دل حادثه بر تارک تاریخ بنشاند.

حالا می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید!

تبرک‌ لحظاتمان با شهید امیر پورش همدانی:

وصیت می‌کنم به تمام خواهران زینب‌وار پاسدار خون برادران شهیدتان باشید تا این نهضت اسلامی پابرجا و مستحکم بماند. به تمام مادران توصیه دارم که زهراگونه با مسائل روبه‌رو شوند و تنها به اسلام و اسلامیان بیندیشند که سعادت دنیا و آخرت در این مکتب مهیاست.


منبع: خبرگزاری فارس

شناسه خبر 83974