1400/7/28 13:08:19
*
0
47325

برخی مدیران برای سفرهای خارجی 16 میلیون حق مأموریت می‌گیرند

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از مدیران و کارمندان ما حق مأموریت‌های نجومی برای سفر به خارج از کشور دریافت می‌کنند که باید این رویه اصلاح شود.

حسین جلالی طی تذکری شفاهی اظهار کرد: دولت کاملاً الکترونیک یک انقلاب اداری محسوب می‌شود و بر سلامت اداری و دقت و سرعت در کارها می‌افزاید.

وی بیان کرد: در دوران کرونا ضرورت دولت الکترونیک بیشتر احساس شد اما متأسفانه ما فقط از 25 درصد ظرفیت دولت الکترونیک در سراسر کشور استفاده می‌کنیم.

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اکثر کشورهای دنیا همه کارهای اداری خود را به صورت الکترونیکی انجام می‌دهند و تحقق کامل دولت الکترونیک در کشور ما نیز نیاز به پیگیری مجدانه دارد.

جلالی با انتقاد از در نظر گرفتن حق مأموریت برای کارمندان یا مدیرانی که مأموریت خارج از کشور می‌روند، گفت: حق مأموریت برای مدیرانی که به خارج از کشور می‌روند، درست نیست چرا که این افراد با بلیت و هتل رایگان به خارج از کشور می‌روند اما حداقل 16 میلیون تومان هم حق مأموریت دریافت می‌کنند که باید این رویه اصلاح شود.

وی تأکید کرد: این وضعیت به هیچ‌وجه پسندیده نیست، ما باید نظمی به این مسئله دهیم و شاهد حق مأموریت‌های نجومی به مدیران و کارمندان نباید باشیم.


منبع: خبرگزاری مهر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"