شناسه خبر:58162
1401/5/4 09:13:12

سپهرغرب، گروه خبر: دو بازیکن جدید با عقد قرارداد برای حضور در فصل بعدی لیگ دسته یک به تیم فوتبال شهرداری همدان پیوستند؛ ضمن اینکه قرارداد یکی از بازیکنان مؤثر فصل قبل نیز برای ادامه حضور در تیم تمدید شد و در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور به توافق رسیدند و به‌زودی به تمرین آماده‌سازی این تیم ملحق می‌شوند.

محمدجواد لورایی بازیکن سابق تیم‌های نساجی مازندران، مقاومت تهران، شهید مولایی قراخیل قائمشهر، شهدای بابلسر و پانیک تالش با امضای قراردادی به تیم فوتبال شهرداری همدان پیوست.

بر همین اساس رضا حسن‌پور دروازه‌بان سابق تیم‌های آلومینیوم اراک، پیکان تهران و فصل گذشته عقاب تهران نیز با امضای قراردادی به شهرداری همدان پیوست.

در همین ارتباط آرمین طلایی‌منش مهاجم فصل گذشته شهرداری همدان پس از توافق نهایی با مدیران این باشگاه قراردادش را به مدت یک فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.

تاکنون محمد شادکام مهاجم سابق تیم‌های صنعت نفت آبادان، پارس جنوبی جم، گل‌گهر سیرجان، گل ریحان البرز و رایکای بابل، رامین آقالو مدافع سابق تیم‌های پاس همدان، نیروی زمینی تهران و مس شهربابک و فصل گذشته پارس جنوبی جم، مسعود رمضانی مهاجم سابق پاس و شهرداری آستارا به همراه سیدامیرحسین امیری هافبک سابق تیم‌های پیکان تهران، ماشین‌سازی تبریز و نفت مسجدسلیمان با امضای قراردادی رسمی به شهرداری همدان پیوستند.

همچنین، مجید شعبانی، سیاوش بهرامی، سجاد برخورداری، حسین کاظمی، مجید شعبانی، مرتضی کرمی و پیمان حشمتی بازیکنانی هستند که با تیم شهرداری همدان قرارداد خود را تمدید کردند.

تیم شهرداری همدان امسال با سرمربیگری احمد جمشیدیان در لیگ دسته یک فوتبال کشور حضور دارد.

شناسه خبر 58162