1400/6/24 09:57:06
*
0
45878

بار یک اشتباه ریلی بر دوش کرمانشاه

سپهرغرب، گروه خبر: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه پروژه نیمه‌تمام منوریل را از اشتباهات صورت‌گرفته در این استان دانست و گفت: رؤسای ادارات در قبال تخلفات صورت‌گرفته در دستگاه اجرایی مسئول هستند.

آیت‌الله مصطفی علما روز گذشته در دیدار رئیس دیوان محاسبات استان کرمانشاه بر نظارت بیشتر بر تخلفات دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد.

وی با بیان اینکه رؤسای ادارات در قبال تخلفات صورت‌گرفته در دستگاه مسئول هستند، افزود: مهم این است که سلامت کار لحاظ شود، دیوان محاسبات باید با دقت مراقبت کند، هرچند متأسفانه با وجود اشراف دیوان محاسبات، حیف‌ومیل بیت‌المال زیاد است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: تخلفات صورت‌گرفته با عملکرد دیوان محاسبات هماهنگی ندارد، دیوان محاسبات باید نسبت به بیت‌المال سکوت نکند و بر این تأکید کند که چرا با وجود نظارت‌ها، تخلفات بالا است؟

وی تصریح کرد: از اشتباهات صورت‌گرفته در استان، پروژه نیمه‌تمام منوریل است که اصلاً به صلاح نبود انجام شود، به‌جای منوریل می‌شد از اتوبوس‌های برقی استفاده کرد و این‌همه ضرر و زیان را چه کسانی باید پاسخگو باشند.

علما خاطرنشان کرد: باید این حساب و کتاب‌هایی که توسط دیوان محاسبات انجام می‌شود، نتیجه بدهد و مردم آن‌ها را درک کنند و عوایدش به جیب مردم برود.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"