1400/8/3 10:33:21
*
0
47413

انعقاد 80 قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان همدان

سپهرغرب، گروه خبر: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان از انعقاد 80 قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان همدان در 6 ماه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش سپهرغرب و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان، محمدرضا بادامی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 22 هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در قالب 80 قرارداد سرمایه‌گذاری در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

وی افزود: استقبال متقاضیان برای فعالیت سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی بسیار چشمگیر بوده، به نحوی که در 6 ماهه گذشته هرروز شاهد واگذاری اراضی و شروع ساخت‌وساز جدید در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی هستیم.

بادامی درخصوص ایجاد اشتغال پایدار نیز ابراز کرد: تعدادی از قراردادهایی که سال گذشته منعقد شده، درحال ساخت‌وساز قرار هستند و یا اینکه به بهره‌برداری رسیده‌اند که با بهره‌برداری از این واحدها، اشتغال پایداری ایجاد خواهد شد و امیدواریم تا پایان سال جاری با بهره‌برداری از واحدهای تولیدی جدید، شاهد جهش مناسبی در حوزه اشتغال پایدار استان باشیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان تأکید کرد: در تمامی شهرک‌ها و نواحی صنعتی زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری و فعالیت سرمایه‌گذاران فراهم شده است و مجموعه شرکت شهرک‌های صنعتی با تمام توان خود آماده خدمت‌رسانی به سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"