شناسه خبر:55424
1401/2/27 09:35:11

سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه، از درگیری قاچاقچیان ذغال با نیروهای جنگلبانی خبر داد و گفت: متهمین با به مامورین پاسگاه ویژه حمله و یکی از جنگلبانان را مصدوم و روانه بیمارستان می‌کنند.

انشاالله کولانی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه در جمع اصحاب رسانه در خصوص ماجرای درگیری جنگلبانان کرمانشاه با قاچاقچیان ذغال، اظهار کرد: در پی گشت و مراقبت از عرصه‌های منابع طبیعی و در مناطق جنگلی شهرستان کرمانشاه مأمورین پاسگاه ویژه منابع طبیعی با خودرو مشکوک به حمل ذغال برخورد و پس از توقیف و کشف محموله مکشوفه و دستگیری متهم جهت ارجاع به مراجع قضایی اقدام می‌کنند.

وی ادامه داد: تعدادی از قاچاقچیان چوب و ذغال به پشتیبانی از فرد متهم با سلاح سرد به مامورین پاسگاه ویژه حمله و منجر به درگیری و نزاع با مامورین شده که در این درگیری یکی از جنگلبان فداکار و متعصب پاسگاه ویژه از ناحیه سر و صورت مصدوم و روانه بیمارستان می‌شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه تصریح کرد: بلافاصله پس از اطلاع ضمن عیادت و دلجویی از ایشان؛ فرمانده یگان حفاظت و رییس حراست اداره کل از مامور پاسگاه، سریعا اقدامات لازم را در خصوص برخورد قاطع از طریق مقامات قضایی انجام داده و تعدادی از ضاربین سریعا دستگیر و بازداشت شدند.

شناسه خبر 55424