شناسه خبر:56935
1401/4/2 08:52:47

سپهرغرب، گروه خبر: معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: طرح توسعه بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) این شهر 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

عبدالصمد صمدی افزود: فرآیند تکمیلی این طرح درمانی از ماه‌های گذشته به کندی پیش می‌رفت اما با پیگیری‌های انجام‌شده اکنون شتاب قابل توجهی به خود گرفته است.

وی تأکید کرد: در بازدید کارشناسان و مسئولان سازمان برنامه و بودجه از پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت ارزیابی خوب و مطلوبی از روند ساخت با پیشرفت 60 درصدی پروژه‌ها گزارش شده است و امید است تا پایان سال اکثر طرح‌های درمانی استان به بهره‌برداری برسند.

معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی اراک خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود با توجه به قول‌های مساعدی که برای تأمین بودجه این پروژه داده شده، بیمارستان ولیعصر (عج) اراک تا پایان سال و حتی به احتمال زیاد در دهه فجر سال جاری مورد بهره‌برداری قرارگیرد.

صمدی گفت: این بیمارستان دارای 500 تخت بستری است و افتتاح یک‌باره آن ممکن نیست و باید در مدت زمان سه ماهه و به آرامی و با آماده‌سازی مرحله‌ای تجهیزات و امکانات به بهره‌برداری کامل برسد.

 

شناسه خبر 56935