شناسه خبر:57457
1401/4/15 09:49:34

سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان گفت: در آستانه روز شهرداری‌ها و در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری تهران و کلان‌شهرها از دستاوردهای شهرداری همدان رونمایی شد.

محمدجواد زارعی با بیان اینکه در آستانه 14 تیرماه روز شهرداری‌ها نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری تهران و کلان‌شهرها افتتاح شد، ابراز کرد: در آیین افتتاح این نمایشگاه وزیر کشور، شهردار تهران و معاونان او، رئیس شورای اسلامی شهر تهران و شهرداران کلان‌شهرهای کشور حضور داشتند.
وی با اشاره به اینکه در این رویداد شهرداری تهران و زیرمجموعه‌ها و حوزه‌های تابعه آن سطح وسیعی از نمایشگاه را به خود اختصاص داده‌اند، ادامه داد: شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور نیز در این نمایشگاه به ارائه توانمندی‌های خود پرداخته‌اند.
زارعی بیان کرد: یکی از ویژگی‌های این نمایشگاه حضور دانش‌بنیان‌ها است که در این نمایشگاه به ارائه آخرین دستاوردهای خود در حیطه مدیریت شهری می‌پردازند.
سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان همچنین به حضور خواهرخوانده‌های تهران در نمایشگاه اشاره کرد و افزود: شهرهای بغداد، نجف، دوشنبه، بیشکک، بانکوک، کازان، مسکو و مانیل ازجمله شهرهایی هستند که به‌عنوان خواهرخوانده‌های تهران در این نمایشگاه غرفه دارند.
وی اذعان کرد: شهرداری همدان نیز یکی از شهرداری‌های کلان‌شهرها بوده که در این نمایشگاه حضور دارد و به ارائه برجستگی‌ها و مزیت‌های خود پرداخته است.
زارعی دراین‌باره توضیح داد: شهرداری همدان با چهار مزیت و ویژگی همدان شهر دوستدار کودک، شهر سبز پایدار جهان اسلام، پایتخت تاریخ و تمدن و دبیرخانه تاب‌آورسازی در این نمایشگاه شرکت کرده و این موضوعات به بازدیدکنندگان عرضه و تشریح می‌شود.
زارعی به ارائه روزنامه هگمتانه به‌عنوان یکی از مزیت‌های مدیریت شهری همدان در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: استودیو بلدیه نیز به‌عنوان ابزار نوین اطلاع‌رسانی در فضای مجازی به بازدیدکنندگان از نمایشگاه ارائه می‌شود.
سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان بیان کرد: هم‌زمان با افتتاح این نمایشگاه وزیر کشور، شهردار تهران، و رئیس شورای اسلامی شهر تهران از غرفه‌ها بازدید کردند.

شناسه خبر 57457