شناسه خبر:63499
1401/9/17 09:11:10

سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: هم‌زمان با ایام فاطمیه چهار شهید گمنام میهمان استان هستند که در چهار نقطه مشخص‌شده تدفین خواهند شد.

سردار مهدی ظفری با بیان اینکه هم‌زمان با ایام فاطمیه دوم چهار شهید گمنام میهمان استان هستند که در چهار نقطه مشخص‌شده تدفین خواهند شد، اظهار کرد: مراسم روز ششم دی‌ماه هم‌زمان با سالگرد شهادت حضرت زهرا (س) در میدان امام خمینی (ره) همدان برگزار خواهد شد.
ظفری با بیان اینکه 300 شهید گمنام هم‌زمان در سراسر کشور و در سالگرد شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تشییع می‌شوند، بیان کرد: در همدان نیز از این برکت بی‌بهره نیستیم و چهار شهید در چهار منطقه ازجمله شهرستان رزن، اداره کل آموزش‌وپرورش، کوی خضر و دانشگاه فرهنگیان تشیع و تدفین خواهند شد.
وی افزود: شهرستان رزن یکی از مناطق چهارگانه تدفین این عزیزان است که در این شهرستان پارکی به وسعت دو هکتار برای این اقدام اختصاص داده شده تا محلی برای برگزاری مراسمات معنوی و ویژه مردم باشد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه 72 ساعت قبل از مراسم این شهدا در تمام شهرستان‌های استان میهمان خواهند بود و تشیع می‌شوند، ابراز کرد: مراسم سخنرانی و گرامیداشت یاد این عزیزان نیز در حسینیه امام (ره) برگزار خواهد شد.

شناسه خبر 63499