شناسه خبر:69800
1402/3/13 09:02:33

سپهرغرب، گروه سرآمدان: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مردم‌سالاری یکی از موضوعات اصلی مکتب امام خمینی (ره) است و در کشور ما هر زمانی که مردم پای کار آمده‌اند شاهد پیروزی بوده‌ایم.

حجت الاسلام محمد قمی با اشاره به اینکه اهل بیت (ع) موضوع اصلی در هیأت‌ها هستند، اظهار داشت: نباید در هیأت‌ها آنقدری به موضوعات سیاسی بپردازیم که اهل بیت (ع) را که موضوع اصلی هیأت‌ها هستند را فراموش کنیم.
وی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی یکی از میوه‌های مکتب امام خمینی (ره) بود، مطرح کرد: نکته اصلی این مکتب توحید است و تمام نکات در کلمه «لا اله الا الله» خلاصه شده است.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه امام راحل عمق موضوعات را می‌دیدند، عنوان کرد: نمی‌شود جامعه‌ای در اندیشه توحید باشد ولی با شیطان بیعت کند، مبارزه امام راحل و مقام معظم رهبری با آمریکا نیز در همین راستا است.
وی با بیان اینکه وحدت یکی از نکات پیروزی‌بخش در این مبارزه است، خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که امروزه ایجاد نگرانی کرده موضوع تحریف مکتب امام راحل است که مقام معظم رهبری در دیدارهای 14 خرداد با بیان و رمزگشایی این مکتب در این راستا مقابله می‌کنند.
قمی با تاکید بر ضرورت جهاد تبیین، تصریح کرد: هیأت‌های مذهبی کانون و پرچم‌دار جهاد تبیین هستند که می‌توانند از ظرفیت بالای اثرگذاری مجلس عزاداری سیدالشهدا (ع) در این راستا استفاده کنند.
وی با اشاره بر اینکه امیدآفرینی یکی از اصلی‌ترین موضوعات جهاد است، یادآور شد: امیدآفرینی به معنای واقعی باید صورت بگیرد یعنی مسیر حق مشخص و ایرادات در این مسیر نیز گفته شود ولی در مسیر حق استوار ماند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در کشور ما مردم نقش محوری را دارند، ابراز کرد: مردم سالاری یکی از موضوعات اصلی مکتب امام خمینی (ره) است و در کشور ما هر زمانی که مردم پای کار آمده‌اند شاهد پیروزی بوده‌ایم.
وی در پایان اضافه کرد: در موضوع جهاد تبیین نیز باید مردم و هیأت‌های مذهبی پای کار بیایند تا وظیفه‌ای که مقام معظم رهبری بر گردن ما گذاشته‌اند به بهترین شکل به نتیجه برسد.

شناسه خبر 69800