شناسه خبر:73302
1402/6/13 08:40:20

سپهرغرب، گروه خبر: مدیرعامل شرکت عمران جدید امیرکبیر گفت: توسعه زیرساخت‌های این شهر با جدیت دنبال می‌شود و در این راستا توفیقات خوبی در فعالیت دولت سیزدهم در این منطقه‌ حاصل شده است.

«سعید میرزائی» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران ابراز کرد: یکی از نیازهای مهم در شهر جدید امیرکبیر، ایجاد داروخانه بود که این امر با جدیت دنبال شد و بخش نخست آن که از حدود دو ماه گذشته آغاز شد، به افتتاح رسید.

وی بیان کرد: در مرحله نخست، بخش عمده‌ای از داروهای ضروری با رقمی چند 100 عنوانی تهیه شده است و تکمیل فهرست دارویی در این داروخانه برای مراحل بعد در دست اقدام است.

مدیرعامل شرکت عمران جدید امیرکبیر ادامه داد: تکمیل و توسعه زیرساخت‌های شهری یکی از عوامل مؤثر در ایستایی و ترغیب مردم به حضور و سکونت در این شهر است و در زمینه تشویق برای سرمایه‌گذاری نیز نقش مؤثری دارد.

میرزائی اظهار کرد: توسعه زیرساخت‌های سایر بخش‌های بهداشت و درمان نیز در شهر جدید امیرکبیر با قید فوریت در دستور کار قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: به‌منظور آگاهی بیشتر از مشکلات شهر جدید امیرکبیر و حل آن‌ها دیدارهای مردمی به‌صورت چهره به چهره و مستمر انجام می‌شود.

شهر جدید امیرکبیر از سال 90 در مسیر اراک- قم ایجاد شده ‌و هم‌اکنون دارای حدود یک‌هزار نفر جمعیت ثابت و حدود سه‌ هزار نفر جمعیت سیار است.

شناسه خبر 73302