شناسه خبر:75972
1402/8/25 12:01:55

شهید احمد شبرو در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است: به تقویت دانش و خودکفایی اقتصادی اهمیت دهید.

«شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هر چه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

«شهید»، همان ستاره‌ خاک‌نشین همیشه‌ بیدار شب‌های خون و آتش که تا لمس شعله‌های بصیرت و حقیقت در مقتل عشق رزم عاشقانه کرد تا پیوندی ابدی در بزم عارفانه.

عشق در منشور نور هشت هزار ستاره درخشان راه عاشقی، مأوای جاودانگی‌اش را به تصویر کشید تا درس استواری را در دل حادثه بر تارک تاریخ بنشاند.

حالا می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

تبرک لحظاتمان با شهید احمد شبرو:

اى امت سلحشور اسلام لحظه‌اى از یاد خدا غافل نباشید، مخصوصاً نسل جوان که اسلام به آن‌ها خیلى احتیاج دارد و باید ازنظر فکرى و ایدئولوژى آمادگى کامل ذهنى پیدا کنید و به درس خود خیلى اهمیت بدهید.

انشاءالله بتوانید ازنظر اقتصادى غنى شده و به دنیاى خارج احتیاجى نداشته باشید، وقتی در قرآن آمده اجر عالم و دانشمند از خون شهید بیشتر است، پس ما نتیجه می‌گیریم علم و دانش چقدر براى ما و اسلام مفید است.

 

شناسه خبر 75972