شناسه خبر:76007
1402/8/27 11:42:18

سپهرغرب، گروه خبر: شهید احمد سلامت در وصیت‌نامه خود آورده است: مراقب باشید منافقان در بین شما رخنه نکنند، مسلمان باید مبارز باشد و مرد میدان.

«شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هر چه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

«شهید»، همان ستاره‌ خاک‌نشین همیشه‌ بیدار شب‌های خون و آتش که تا لمس شعله‌های بصیرت و حقیقت در مقتل عشق رزم عاشقانه کرد تا پیوندی ابدی در بزم عارفانه.

عشق در منشور نور هشت هزار ستاره درخشان راه عاشقی، مأوای جاودانگی‌اش را به تصویر کشید تا درس استواری را در دل حادثه بر تارک تاریخ بنشاند.

حالا می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

تبرک لحظاتمان با شهید احمد سلامت:

امت شهیدپرور فریب فرصت‌طلب‌ها و پول‌پرستان را نخورید و ساده‌دل نباشید، اگر کسى علیه انقلاب حرف زد، مقابل او بایستید، از شما می‌خواهم براى خدا کار کنید.

مراقب باشید منافقان در بین شما رخنه نکنند. برادران عزیز این را بدانید که فرمانده کل سپاه، امام زمان (عج) است، مسلمان باید مبارز باشد و مرد میدان.

دخترانم شما هم در خط امام و اسلام باشید، سنگر مرا خالی نگذارید، با دشمن اسلام و قرآن مبارزه کنید.

ملت حزب‌الله یاران باوفای اسلام و امام باشید. ای برادران! شما مسئول خون هزاران شهید هستید، یک لحظه غافل نشوید، همیشه پیرو خط امام باشید.

شناسه خبر 76007