شناسه خبر:79650
1402/11/30 10:32:10
اجتماع شهرک‌نشینان صهیونیست مقابل وزارت جنگ اسرائیل:

نتانیاهو بزرگ‌ترین دشمن ما است

سپهرغرب، گروه ایران و جهان: ده‌ها هزار شهرک‌نشین صهیونیست در اعتراض به کوتاهی کابینه جنگی نتانیاهو در آزادی اسرای اسرائیلی و مخاطرات ناشی از ادامه جنگ، با اجتماع مقابل ساختمان وزارت جنگ رژیم صهیونیستی خواستار کناره‌گیری بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم از قدرت شدند.

هزاران شهرک‌نشین صهیونیست در اعتراض به کوتاهی کابینه نتانیاهو در آزادی اسرای صهیونیست در بند گروه‌های مقاومت در غزه با همراهی خانواده‌های اسرا، راهی خیابان‌های تل‌آویو شدند.

یکی از مخالفین در سخنرانی خود ضمن انتقاد از عملکرد کابینه نتانیاهو در پرونده تبادل اسرا، اظهار کرد: نخست‌وزیر ما درحال تبدیل شدن به بزرگ‌ترین دشمن ما است.

معترضین با برپایی چادرها و نمایش تصاویر اسرای صهیونیست خواستار توقف جنگ، آزادی اسرا و برکناری بنیامین نتانیاهو و پاسخگویی مسئولین این رژیم در قِبال شکست هفتم اکتبر شدند.

مخالفین علاوه‌بر محاصره ساختمان وزارت جنگ این رژیم در تل‌آویو، نسبت به مخاطرات ناشی از ادامه جنگ در غزه به‌ویژه کشته شدن اسرای صهیونیست به ضرب گلوله نظامیان این رژیم هشدار دادند.

هم‌زمان با ادامه راهپیمایی‌ها، سازمان امور اسرا و بازداشت‌شدگان اسرائیل تأکید کرده که حرکت‌های اعتراضی خود را در خیابان‌ها تشدید خواهد کرد تا کابینه جنگی نتانیاهو را برای پایان دادن به جنگ و توافق تبادل اسرا تحت فشار قرار دهد.

شناسه خبر 79650