شناسه خبر:81300
1403/1/26 14:22:23
شهید مرادحسن محمودوند:

فرمانبردار ولایت فقیه باشید

شهید مرادحسن محمودوند در وصیت‌نامه خود آورده است: راه موفقیت اسلام بسته به فرمانبردارى از ولى فقیه است، ولایت فقیه قلب اسلام است.

«شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هر چه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

«شهید»، همان ستاره‌ خاک‌نشین همیشه‌ بیدار شب‌های خون و آتش که تا لمس شعله‌های بصیرت و حقیقت در مقتل عشق رزم عاشقانه کرد تا پیوندی ابدی در بزم عارفانه.عشق در منشور نور هشت هزار ستاره درخشان راه عاشقی، مأوای جاودانگی‌اش را به تصویر کشید تا درس استواری را در دل حادثه بر تارک تاریخ بنشاند.

حالا می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید!

تبرک لحظاتمان با شهید مرادحسن محمودوند:

برادران و خواهران عزیز! راه موفقیت اسلام و انجام وظیفه ما در راه مکتب بسته به فرمانبردارى از ولى فقیه است. ولایت فقیه قلب اسلام است و بدون شک چیزى که قلب نداشته باشد، ارزشى ندارد. برادران و‌ خواهران! درس‌هایتان را بخوانید و برای کشور کار کنید. اول مبارزه باید در توجه به درس و دانش و بینش و اخلاق اسلامى باشد.


منبع: خبرگزاری فارس

شناسه خبر 81300