شناسه خبر:81408
1403/1/28 16:29:32

شهید مصطفی باقری در وصیت‌نامه خود آورده است: خواهرانم! این را بدانید که حجاب شما ارزش بسیاری دارد و ارزش آن را بدانید.

«شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هر چه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

«شهید»، همان ستاره‌ خاک‌نشین همیشه‌ بیدار شب‌های خون و آتش که تا لمس شعله‌های بصیرت و حقیقت در مقتل عشق رزم عاشقانه کرد تا پیوندی ابدی در بزم عارفانه.عشق در منشور نور هشت هزار ستاره درخشان راه عاشقی، مأوای جاودانگی‌اش را به تصویر کشید تا درس استواری را در دل حادثه بر تارک تاریخ بنشاند.

حالا می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید!

تبرک لحظاتمان با شهید مصطفی باقری:

خداوند انسان را در کمبودها و مشکلات امتحان می‌کند. مگر دنیا به‌جز عرصه امتحان انسان است؟ سعی کنید از این امتحان پیروز بیرون آیید که پیروزی در این دنیا موفقیت در آن جهان است. خواهرانم! این را بدانید که حجاب شما ارزش بسیاری دارد و ارزش آن را بدانید. شما را سفارش می‌کنم به تقوا که شما را به رستگاری می‌رساند.


منبع: خبرگزاری فارس

شناسه خبر 81408