شناسه خبر:82581
1403/2/25 17:04:07

مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: 6 هزار و ۶۰۰ مورد بازدید توسط کارشناسان سرویس‌های صنعتی و نواحی از جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی و مصرف کنندگان عمده استان صورت گرفته است.

جهانبخش نوکانی در جمع  خبرنگاران اظهار کرد: بالغ بر6 هزار و ۶۰۰ مورد بازدید توسط کارشناسان سرویس‌های صنعتی و نواحی از جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی و مصرف کنندگان عمده استان صورت گرفته است.

وی افزود: این مهم در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت، تأمین و توزیع مطلوب سوخت به شهروندان و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی، جایگاه‌های عرضه سوخت و مصرف کنندگان عمده منطقه از لحاظ کیفیت فرآورده عرضه شده و میزان سوخت تخصیصی مورد نیاز جهت انجام فعالیت خود انجام گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: منطقه با دارا بودن ۹ ناحیه، وجود زیرساخت‌های کشاورزی و دامپروری، صنایع، کارخانجات و نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج در سطح استان، رسالت خود را در تأمین و توزیع سوخت موردنیاز مصرف کنندگان عمده به خوبی انجام داده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان خاطرنشان کرد: ۹۱ جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و ۵۲ جایگاه سی‌.ان‌.جی در سطح استان فعال هستند.

نوکانی اضافه کرد: فرآورده عرضه شده در مجاری عرضه و ارسال شده به مصرف کنندگان، در هنگام خروج از تأسیسات انبار نفت و همچنین در حین ارائه به شهروندان در مجاری عرضه سوخت بر اساس استانداردهای تعریف شده مورد کنترل و پایش قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: در راستای تأمین مطلوب سوخت موردنیاز مصرف کنندگان عمده، واحد مهندسی فرآورده‌های نفتی با بازدیدهای منظم و برآورد سوخت تحویلی،موجب کاهش چشمگیر مصرف سوخت این واحدها شده که در سال گذشته میزان سوخت درخواستی سازمان‌های متولی و بررسی کارشناسان این شرکت، باعث کاهش بیش از ۱۵ میلیون لیتر سوخت تحویلی به این واحدها شده است.

شناسه خبر 82581