شناسه خبر:60610
1401/7/7 09:29:59

سپهرغرب، گروه خبر: رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه از حضور 70 شرکت از ایران در نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت ساختمان در سلیمانیه عراق خبر داد و گفت: 18 شرکت از این تعداد از کرمانشاه در پاویون اختصاصی برپا شده است.

کیوان کاشفی از برپایی نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت ساختمان در سلیمانیه عراق خبر داد.
وی ادامه داد: این نمایشگاه از پنجم تا هشتم مهرماه در سلیمانیه عراق و با حضور شرکت‌های مهمی از سراسر دنیا برقرار است و با پیگیری‌های اتاق بازرگانی استان، کرمانشاه در این نمایشگاه دارای یک پاویون اختصاصی با وسعت 250 متر مربع است.
رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه با اشاره به حضور قابل توجه مسئولان اقلیم کردستان عراق در این نمایشگاه، گفت: امیدواریم این نمایشگاه تخصصی بتواند بازارهای جدیدی را برای کشور و استان و همچنین واحدهای صنعتی ایجاد کند تا ان‌شاءالله زمینه ارتقای صادرات و همچنین اقتصاد استان فراهم شود.
وی با اشاره به حضور 70 شرکت از ایران در نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت ساختمان در سلیمانیه، خاطرنشان کرد: 18 شرکت از این تعداد متعلق به استان کرمانشاه است.
این مقام مسئول افزود: قرار است طی هفته آتی به میزبانی اتاق بازگانی کرمانشاه، هیئت بازرگانی اقلیم (رؤسای اتاق بازرگانی سلیمانیه، حلبچه و ناحیه گرمیان، جمعی از بازرگانان و فعالان اقتصادی این استان‌ها و همچنین مدیران گمرکات استان‌ها و مدیران مرزی تجاری) سفری به کرمانشاه داشته باشند.

شناسه خبر 60610