شناسه خبر:63500
1401/9/17 09:13:18

سپهرغرب، گروه خبر: مسعود معینی، عضو هیئت‌علمی گروه تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی همدان به‌عنوان معاون جدید پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی همدان معرفی شد.

به گزارش سپهرغرب و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان، مسعود معینی در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان به‌عنوان معاون پژوهش و فناوری این دانشگاه منصوب شد.
در حکم معاون جدید پژوهش و فناوری واحد همدان که به امضای ابوالفضل یدالهی‌اصلان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان رسیده، آمده است:
«با توجه به قوانین و سیاست‌های کلان دانشگاه امید است در راستای اهداف همچون توسعه اقتصاد مبتنی بر پژوهش و فناوری (درآمدزایی از محل فعالیت‌های پژوهشی و فناورانه)، شبکه‌سازی در سطوح و حوزه‌های مختلف پژوهش و فناوری در درون واحد دانشگاهی و اتصال به شبکه‌های استانی، ملی و بین‌المللی، ایجاد بسترهای مناسب برای انجام پروژه‌های مسئله‌محور و تحقق اهداف دانشگاه، حل مسئله و استفاده از توان واحد دانشگاهی، مراکز تحقیقاتی مراکز رشد و سراهای نوآوری برای رفع چالش‌های ملی، ارتقای رتبه واحد دانشگاهی در نظام‌های مختلف رتبه‌بندی ملی و بین‌المللی با توجه ویژه به انتشار مقالات معتبر و کتاب‌های دانشگاهی و سایر اقدامات پژوهشی و فناورانه اهتمام ویژه مبذول کنید».
معینی با سابقه 25 سال، عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در گرایش فیزیولوژی ورزشی قلب و عروق و تنفس بوده و در کارنامه اجرایی خود مدیرکل پژوهش، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و رئیس مرکز پژوهشی تندرستی و سلامت همدان را دارد.
همچنین انتشار چندین‌مقاله علمی در نشریات داخلی و خارجی، اجرای متعدد طرح‌های پژوهشی درون و برون دانشگاهی، چاپ کتاب در زمینه تخصصی فیزیولوژی در کارنامه علمی وی به ثبت رسیده است.
در پایان این مراسم از منصور اسماعیل‌پور که بیش از چهار سال در این سِمت مشغول به فعالیت بود، قدردانی شد.

شناسه خبر 63500